aboutus

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory

Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory Sichuan Huaxin fountain factory,neijiang huaxin art fountain factory
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: HUAXIN SANAT ÇEŞMESİ
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 35000000-60000000
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi

2002 yılında kurulan Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi, Çin'in en ünlü müzik / dans çeşmesi tedarikçisi biridir. Estetik ve kültürel çağrışımlardan hareketle, yalnızca en yüksek yaratıcılık ve işlevsellik seviyesine sahip çeşmeler inşa etmekle kalmayıp, aynı zamanda mühendislerimiz her zaman herhangi bir iş, kurumsal veya kamu programının ihtiyaç duyduğu her su özelliğini gerçekleştirmeye heveslidir.

Köklerimiz çeşme ekipmanı imalatında başladı, ancak bugün yaptığımız şey, çeşme yapımından çeşme performans tasarımına ve özelleştirilmiş nozul sistemi geliştirmeye kadar çok daha ileri gidiyor. 2007 yılından bu yana, dünyanın her yerindeki müşteriler için çeşme hizmetleri vermekteyiz, bugün Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi hem iç hem de küresel pazarda kanıtlanmış bir yenilikçidir.

Hizmetlerimiz çeşme tasarımı ve inşa, özelleştirilmiş üretim, kurulum, teknik destek ve bakım kapsamaktadır. “Kutunun dışında çalışma” kavramına kendini adamış olan Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi, ticaretten hükümete, özelden kamuya, inceden inceye kadar her türlü çeşme ortamına çeşme yapımı ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Neijaing Huaxin Sanat Çeşmesi, estetik ve teknik tasarım faktörlerinin karmaşık etkileşimini yönetirken vizyonlarını gerçekleştirmek için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışır.

Müşterilerin Bize Güveniyor

Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi başarıyla dünyanın her yerinden binlerce müşteri için çeşme hizmetleri vermektedir. 17 yıllık deneyime sahip profesyonel kadromuz, ticari, mimari, kurumsal veya kamu ortamınız için mükemmel su özelliği oluşturmak için tasarım, imalat ve inşaat konularında uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır.

Sertifikalar ve Patentler

Neijiang Huaxin Sanat Çeşmesi ürünleri CE standartlarına uygundur, biz de konsey RoHS direktifi-2011/65 / EU ile uyumluyuz. Ayrıca, tek boyutlu CNC (Bilgisayar Sayısal Kontrol) nozulu, iki boyutlu CNC nozulu ve laminer atlama jet kontrolü için NC ekipmanı 11 ulusal patent kazanmıştır.

Geçmiş

● Huaxin Sanat Çeşmesi profesyonel bir çeşme tedarikçisi ve çeşme ekipman üreticisidir. 2002 yılında Panda'nın memleketi Sichuan eyaletinde kuruldu. Yaklaşık 20 yıl sonra, olgun ekipman geliştirme ve üretim yetenekleri, sağlam bir hizmet sistemi ve deneyimli kurulum deneyimi var.

● Şimdiye kadar, yüksek kaliteli ürün performansımız ve iyi itibarımız ürünlerimizi sadece Çin'de başarılı bir şekilde sattı, aynı zamanda Kanada, Tayland, Meksika, Rusya, Vietnam da dahil olmak üzere dünyanın 120'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç etti. , Endonezya. , Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler.

Hizmet

Ekibimiz

İletişim ekibi

Müşterilerimizin taleplerinin en zamanında hizmeti alacağını garanti ediyoruz. 24 saat kesintisiz danışmanlık hizmetimiz var. Zamanında yanıt oranımız% 100'e kadar sektörde lider konumdadır. Bu yüzden jet lag nedeniyle danışmanlığınızın tepkisiz olması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Tasarım takımı

Tasarım ekibimiz peyzaj mimarlığı, makine mühendisliği ve endüstriyel tasarım konusunda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşmaktadır. En az beş yıldır çeşme endüstrisindeler ve tasarım ve teknik sorunlarınızdan herhangi birini çözebilirler.Sanayide tanınmış bir mühendis tarafından yönetilmektedir. Yaklaşık on yıldır çeşme tasarım alanındadır ve çeşme suyu tasarımından PC programlamaya kadar benzersiz görüşlere sahiptir. On yıllardır çeşme tasarımımız% 100 oranında benimsenmiştir.

Kurulum ekibi

Kurulum ekibi tüm sanayi test teknolojisi omurga kompozisyon fazla 10 yıl tarafından, inşaat, teknoloji anlamak, deneyimli, profesyonel, daha verimli, teknik sorunları yükleyebilirsiniz, çevrimiçi çözümler ve yerel yerinde kurulum ve test desteği, göre olabilir çevre ve su kalitesi zaman, optimum kurulum planı en kısa, en yüksek güvenlik aldı.

Satış sonrası ekibi

Müşterilerin en iyi çözümü elde etmelerine yardımcı olmak için müşterilere profesyonel, coşku, sabır, düşünceli çok yönlü hizmet sunmak için müşteri ihtiyaçlarına aktif olarak cevap verin.

İletişim bilgileri